Recently added item(s)

DUYURULAR

1
2019-2020 Güz Dönemi Mazeret Sınavları

Mazeret sınavları kabul edilen öğrencilerin sınavları 02-06 Aralık tarihlerinde yapılacak olup, gün ve saat bilgileri için dersin öğretim elemanları ile iletişime geçiniz.

2
2019-2020 Güz Dönemi Haftalık Ders Programı

2019-2020 güz dönemi haftalık ders programı açıklanmıştır.

4
I. Sağlık Bilimleri Öğrenci Kongresi yürütme ve bilim kurulu üyeleri açıklanmıştır.

SAĞLIK BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ YÜRÜTME KURULU  Prof.

6
Mazeret Sınav Tarihleri Hakkında

2018-2019 bahar yarıyılı mazeret sınav tarihleri açıklanmıştır.

ETKİNLİKLER

1
Denver Testi Eğitimi

Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi öğrencilerinin katılımları ile 20 Mayıs tarihinde Denver II Gelişimsel Tarama tarama testi eğitimi gerçekleştirilmiştir.

2
Postür Analizi ve Beslenme Projesi

Esenyurt Belediyesi ve Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi işbirliğiyle İlçe orta dereceli okullarında gerçekleştirilen Postür analizi ve Beslenme adlı projede Fizyoterapi -Rehabilitasyon ve Beslenme - Diyetetik bölümü öğrencilerimiz aktif olarak yer almış olup çalışma ilkokul çağındaki çocukların Postüral bozukluklarının saptanması, beslenme alışkanlıklarının ve fiziksel aktivite düzeylerinin belirlenmesine yöneliktir.

3
Şehir ve İnsan Temalı Fotoğraf Yarışması

Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen Şehir ve İnsan Temalı Fotoğraf Yarışması İstanbul Esenyurt Üniversitesi öğrencilerinin katılımı ile düzenlenmiştir.

4
Sosyal Hizmet Söyleşileri

Kent Sanat ve Sosyal Hizmet konulu söyleşi Dr.

5
1. ULUSAL SAĞLIK BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONGRESİ

24-25 Nisan 2019 tarihinde ilki düzenlenecek olan kongre sağlık alanında eğitim gören öğrencileri yeni bilgilerle donatmayı, mevcut bilgilerini güncellemeyi ve akademik araştırma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir.